DLP. UBA. CASB. Захист від витоку інформації

Ефективність бізнесу багато в чому залежить від збереження конфіденційності, цілісності та доступності інформації. В даний час однією з найбільш актуальних загроз у сфері інформаційної безпеки є захист конфіденційних даних від несанкціонованих дій користувачів. Для нівілювання цієї загрози використовуються наступні класи рішень:

Data Leak Prevention (DLP) - системи будуються на аналізі потоків даних, які перетинають периметр інформаційної системи, що захищається. При детектуванні в цьому потоці конфіденційної інформації спрацьовує активна компонента системи, і передача повідомлень (пакета, потоку, сесії) блокується.

User and Entity Behavioral Analytics (UBA/UEBA) - системи аналізу поведінки користувачів і сутностей, спрямовані на пошук і виявлення аномалій в поведінці користувачів і різних систем.

Cloud Access Security Broker (CASB) - брокер безпеки контролю доступу до хмари автоматично шукає використовувані хмарні додатки, аналізує ризики і забезпечує виконання відповідних елементів управління для програмного забезпечення як послуги так і прикладного програмного забезпечення. Використовуючи брокер CASB, користувачі працюють з потрібними їм додатками, а співробітники ІТ-відділу отримують необхідний їм контроль за використанням додатків.

Замовити консультацію

Введіть ваше ім'я
Введіть вірний E-mail
Введіть вірний телефон
Введіть вашу компанію

Наші партнери